Oslava Helena Jelénková - Restaurace NET, Uherské Hradiště (15.8.2014)

Manželka plánovala oslavu svých kulatých narozenin s tím, že o hudbu se měl postarat pouze narychlo vytvořený výběr skladeb prostřednictvím domácího přehrávače. Při představě, že bych měl z tisíce různých nahrávek a žánrů vybrat ty rádoby nejlepší (a toho vynaloženého času), jsem se rozhodl oslovit někoho odbornějšího a povolanějšího.
Na internetu jsem objevil pana Capíka a když jsem pročetl hodnocení jeho bývalých produkcí, rozhodnutí bylo snadné. Chosé je sympatický člověk, vstřícné povahy a protože v daném termínu měl volno, rychle jsme se domluvili. Na oslavu přijel přesně na čas, s dobrou náladou a nepřebernou výbavou různých skladeb.  Bez problémů byl schopen najít a zahrát manželčinu oblíbenou písničku, byl velmi kreativní ve výběru různých hudebních žánrů a velmi rychle se přizpůsobil požadavkům všech zúčastněných věkových skupin. Pro všechny se trefil přesně do toho pravého. Měl lví podíl na výborné pohodě a zábavě všech hostů a co nejvíce – i těch nejmenších, kteří jeho zásluhou vydrželi až do pozdních hodin. Všichni zúčastnění Chosého vystoupení hodnotili velmi vysoce – jak hudební výběr tak i jeho ústní vstupy a doprovod.
Měl-li bych poradit Vám ostatním, kteří plánujete oslavu s hudebním doprovodem a hledáte profíka – neváhejte a včas oslovte Chosého – nebudete litovat!

Jindřich Jelének
(manžel)